22 Kasım 2008 Cumartesi

UÇUK KAÇIK

İllüstrasyon Elif S. DAĞ'a aittir.
Uzun zamandır yazamamamdan da anlaşılacağı gibi koşuşturmalı ve stresli dönemin içindeydim. Tek bir sorun haricinde herşey yolunda. Ha bu arada ben nasılım, berbat :P 26 yıllık hayatımda ilk kez dudağımın alt ve üst kısmında aynı anda uçuklar çıktı. Üst dudağımın 1/3' ü alt dudağımın 2/3' ü uçuklarla kaplı, 3. gün doldu ve benimkilerde düzelme olsa da pek de iyi durumda sayılmam :( Kafamı ne zamandır kurcalayan şu dertten de kurtulsam başka da birşey kalmıyor herhalde huzurumu kaçıracak.

Bir de öğrenci affı durumu, beni kapsamadığını tam anlamıyla öğrenmiş bulunmaktayım ki bu da ayrı sorun. Oysa çok umudum vardı. Almak istediğim dersleri nasıl seçeceğime dair tüyoları almış, strateji belirlerken olacak iş değildi bu haber. Bunda da vardır bir hayır kaderciliğini benimsemekteyim. Allah'ım yardımına ihtiyacım var, hadi duy sesimi ve dualarımı kabul et, lütfen...

7 yorum:

Adem dedi ki...

Çok geçmiş olsun. Klasik olarak kendine dikkat et, canını sıkma.

Bu arada belki duana yardım edemeyecem ama şu belgeseli seyretmenizi öneririm
http://www.zeitgeistmovie.com

Adsız dedi ki...

iyileştin inşallah??? :S

Ebru dedi ki...

Çok zaman geçmiş bir uçuğa bu tedirginlik, ilgi neden anlayamadım. Ama yine de teşekkürler ismi belli olmayan kimlik, iyiyim.

Adsız dedi ki...

ne bu hiddet bu celal ebru hanım, rahatsız ettik herhalde. geçde olsa geçmiş olsun diyelim o zaman.

Kırmızı Şapka dedi ki...

Ebru Hanım merhaba. Ben, izinsiz olarak yukarıdaki illüstrasyonunu alıp kaynak göstermeden yayınladığınız kişiyim. Blogunuzu bugünden itibaren takip ediyorum. Lütfen blogunuzda bir özür yazısı yayınlayıp kaynak gösterin ya da imajı silin.

Elif S. Dağ

Ebru dedi ki...

@Kırmızı Şapka;Merhaba Elif Hanım,illüstrasyonunuzu izinsiz kullandığımdan ötürü özür dilerim ancak belirtmek istediğim bir husus var. Aldığım yerde kaynak gösterilmediği için belirtemedim, büyük olasılıkla başkaları tarafından da kullanıyor. Umarım istediğiniz şekilde telafi edebilmişimdir. Sevgiler...

Kırmızı Şapka dedi ki...

Teşekkür ederim.