18 Temmuz 2010 Pazar

MAGAZİN DE SON DAKİKA DEMET AKALIN&ECE ERKEN İLE KAVGA ETTİ, ERBAALI GENÇLİK DEMET'İ TAŞLADI; DAVULCUSU DAYANAMADI TOKMAĞI DEMET'E GEÇİRDİ NBVAIUOEWA

Kocasıyla iki gün önce kavga edip program iptali için Sülüman'ı arayan hatta Önder'den dün boşanan ve bugün gelmek istemediği konsere çıkan moralsiz Demet AKALIN çok güzel kıyafet giyinmişti; şahsen beğendim! Bedeni burada ruhu nerede belli olmayan bu şarkıcı kişi! bir ara sahne dibindekilere gürültü yapmayın kafamı şişiriyorsunuz derken kendi gerçeklerinden ne kadar uzaktı bilebilirsiniz. Neyse kayıttan ardı ardına söylediği şarkıları edemediği dansıyla saçmalayan salak kişi sahneden bir anda indi, o anda sahnede kendinden geçen davulcusu çalmaya devam etti; baterist değil davulcu! Ama Demet görünmedi, back vokaller şaşkın, davulcu şuursuzca devam ettiler. Ne bir açıklama ne bir... birşey. Hadeee gidelim dedik, bizim misafirler var, otelde kalıyorlar (Demette o otelde konaklayacak). Vardık bahçeye, uzuuun bir masa belli ki Demet ve ekibini bekliyor. Masanın başında back vokal, durumu algılayacağız laf atıyorum "Sen back vokaldin değil mi?" Cevap hayır! Kalkıp telefonla konuşmaya devam ediyor, o arada ben döşüyorum etraf bana destek. "Hadi bea vokal değilmiş, o ışıltılı t-shirt başka kimde vardı. Hem ben o göbeği nerede görsem tanırım!" Sonra bize doğru geldi ve "Elmacıklarına tomurcuk gül atmışlar, şiş oteli terk etti." Ha yani güzelim vokalsin de ne artistlik yaparsın :) Niyse efendim organizatör Sülüman abi, ne olduğunu bilmediğim türkücülere İbolara şarkı sözü veren kırık abi vs vurduk muhabbetin dibine. Bu arada Kanal D olmak üzere magazinciler çıldırmış haberi öğrenemiyorlar, bilin yazdıklarımın değerini ;) Görüntü bekleniyormuş, Demet dışarıdan cisim atıldığını iddia ediyormuş, bahane ettim demiyor da ve yola çıkmış Sülümanın arabayla Samsun'a çünkü orada Tıp fakültesi hastanesi varmış rapor alacakmış, tazminat vermeme mevzuları. 50000Tl ye çıkmış. Ama kendi aracını Ece ERKEN'e veren Demet Sülümanın kilit vurdurduğu mak. 110km hıza çıkan arabasıyla yola çıktığından 2,5 saatlik yolu kaç saatte tamamlayacağı geyikleri döndü.
Ya Demet ses yok, güzellik yok, sahne yok arada söylermişsin ama arada o da sen de bu azılı kahpelik olmasa o bacağını yapaylarını sunmasan senin bu kaprisine, senin bu sesi çıkmayan şarkıcılığına, sana bu ucuzluğunla kim para kazandırırdı acaba! Yazık ki bu memlekette senin gibiler sanatçı kabul ediliyor, o kalabalığın sana eşlik etmesi hatta ve hatta seni sevemeyen şarkılarını dinlemeyen bana bile Eserlerinin! yabancı gelmemesi Türkiyenin acılası tablosunu ortaya sunmuyor mu. Nasıl bir dayatmayla dinlediysem seni beynime kazınmışsın! Iuggh...
Ha Ece de ayrı vaka bu gece magazin bombasıyım. Düşünce organizasyondu ekipti içine renklendi dünyam, çok güldüm ama hiç şaşırmadım çevremdeki tuhaflara, hep olsunlar ya süper eğlenceli ;) Ececiğimin plaket töreniyle bitiyor işi ama bu arada arasının iyi olmadığı hatta küs ve hatta kavgalı olduğu Demetle ufaktan kapıştılar sahnede. Elinden telefonu düşmeyen aptal sarışın Ece, tutturuyor ben gideceğim diye. Sülüman diyor ki gece bitmeden gidemezsin, papaz olmayalım seninle. Bizim salak da başlıyor ağlamaya sevgilisi özel uçak göndermiş bunu almaya, Tokat havaalanı da 00:00'dan sonra uçuşlara izin vermiyormuş, bu da beklerse yetişemezmiş falan. Neyse Sülüman kabul etmiş ve nasıl gerçekleştiyse Demet benim araçla gönderin nasıl olsa ben Erbaada kalacağım bu gece sabah 5'te hareketim demiş.
Netice itibariyle eğlenceli insanlar, sağolsunlar güldük baya. Ha tabii biz bile bu hengamede duyduklarımızla olayı Ece ve Demet kavga etmiş, Ece ağlamış, Demet de izmarit atıldı diye sahneyi terk etmiş hatta hızını da alamayıp kostümüyle otelden ayrılmış diye duyduk. Otelden kostumüyle ayrıldığı kısmı doğru çıktı bir tek gerisi yukarıdaki gibi, asıl merağım kimse gazetecileri bilgilendirmediğinden yarın haber nasıl geçecek?
Gecenin fıkrası da kırık abiden; kestirmeden anlatıyorum: 20 yaşında elinde sazı İstanbula gitmiş şarkıcı olmaya. Gideceği yer için otobüse biniyor şöför yanına oturtmuş o indirecek gelince. Yaşlı bir teyze soruyor oğlum neredensin sen diye. Bu da "Sivas-Kangal" diyor. Teyze yapıştırıyor: Haa bizim köpeklerin memleketten!
Herkese iyi geceler...

2 yorum:

ASLIHAN dedi ki...

harika bi yazı olmuş tebrikler..demete eceye ohhh çok ii olmuş..bayıldım bloguna gurur duydum canım ve sık kullanılanlarıma ekledim..öpüyorum..aslıhan ünal benal

Ebru dedi ki...

Aslıhan; canım benim yaa azılı bunların hepsi azılı :) Bu arada bilmiyordum blogun olduğunu hemen bakacağım şimdi. İpek'i öpüyorum.